Foto finále dievčatá
Výsledková listina dievčatá
Výsledková listina chlapci
Foto finále chlapci
     10 žiakov našej školy pod vedením p. uč. Šimaya dosiahlo vynikajúci úspech - družstvá dievčat a chlapcov sa prebojovali až do finále skupiny Východ turnaja MiniMaxVolley, kde dievčatá obsadili konečné 9. miesto a chlapci 8. miesto, pričom chlapci postúpili do celoslovenského finále, medzi najlepších 16 družstiev, ktoré sa uskutoční v júni v Košiciach.
      Našu školu reprezentovali títo žiaci: Ivanocová Sidónia, Kičinková Annmária, Macková Kristína, Račkovská Miroslava, Stašová Lucia, Peter Godovčin, Marcel Hvozdík, Patrik Kolesár, Matúš Lendacký a Erik Šimay. Za skvelú reprezentáciu školy a obce im ďakujeme a chlapcom želáme úspešné zvládnutie celoslovenského finále. Držíme vám palce!!!

V skupine Východ sa v základnej časti hralo v 36-ich 4-členných dievčenských skupinách. Naše dievčatá boli nalosované do 33. skupiny (ZŠ Vojčice, ZŠ TV Pribinova, ZŠ TV Gorkého), kde s jednou prehrou z 24-och zápasov a skóre  46 : 5 skupinu jednoznačne vyhrali. V predkole v skupine O, ktorú opäť vyhrali, sa stretli s dievčatami zo ZŠ Vojčice, 8. roč. Gym. TV a ZŠ Sídlisko II Vranov n/T. Vo štvrťfinále bojovali v VIII. skupine  s družstvami Vojčíc, Čiernej nad Tisou a Stredy nad Bodrogom. Obsadili 2. miesto s jednou prehrou a skóre 4:3, čo znamenalo postup medzi najlepších 16 družstiev skupiny Východ. Poradie v skupine: 1. Stropkov, 2. Hroncova, Ke, 3. Parchovany, 4. Kežmarok. Ďalšie zápasy sú uvedené vo výsledkovej listine.

Chlapci boli rozdelení do 25-ich 4-členných skupín. Naši bez prehry a so skóre 48 : 6 vyhrali 22. skupinu, keď súpermi im boli chlapci zo ZŠ Vojčice, ZŠ Gorkého A TV a ZŠ Gorkého B TV. V predkole v skupine J obsadili 2. Miesto za družstvom Strážskeho, pred Vojčicami a Michalovcami. Štvrťfinálovú VII. skupinu vyhrali bez prehry a so skóre 6 : 1, pričom porazili súperov zo ZŠ Želiarska KE, ZŠ Krosnianska Ke,a ZŠ Mierová Strážske.
Ďalšie zápasy sú uvedené vo výsledkovej listine.

Ako na?e dru?stvá postupovali a? do finále